Банк Народний Капітал

Стабільне зростання ваших можливостей

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Головна Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерного товариства

Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерного товариства

e-mail Друк PDF

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ», Україна, 03067,

м. Київ, бульвар Івана Лепсе, 4, МФО 322432, Код ЄДРПОУ 20026740 тел.факс: (044) 351-10-90.

Наглядова рада ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ», код за ЄДРПОУ 20026740 (надалі – банк) повідомляє про скликання позачергових загальних зборів акціонерного товариства, які відбудуться 12 вересня (четвер) 2013 року о шістнадцятій годині за адресою: м. Київ, бульвар Івана Лепсе, 4 (приміщення АТ «НК БАНК»).

Реєстрація для участі у позачергових річних зборах – з 14 год.00 до 15 год. 45 год. За адресою: м. Київ, бульвар Івана Лепсе, 4 (приміщення банку).

Право на участь у позачергових загальних зборах мають всі акціонери, влючені до реєстру акціонерів станом на 24 годину 06.09.2013 року.

Порядок денний позачергових загальних зборів:

1. Обрання членів лічильної комісії.

2.  Обрання Голови зборів.

3.  Обрання секретаря зборів.

4.  Про збільшення статутного капіталу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ» до 120 мільйонів гривень шляхом розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості.

5.  Про публічне розміщення акцій ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ».

6.  Про визначення уповноваженого органу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ» на вчинення дій, пов’язаних із публічним розміщенням акцій ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ».

7. Про внесення змін до Статуту банку, шляхом викладення його у новій редакції.

8. Про збільшення статутного капіталу банку шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків.

9. Про приватне розміщення акцій (із зазначенням переліку осіб, які є учасниками розміщення).

10.  Про визначення уповноваженого органу банку, якому надаються повноваження щодо: внесення змін до проспекту емісії акцій; прийняття рішення про дострокове закінчення укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій (у разі якщо на запланований обсяг акцій укладено договори з першими власниками та акції повністю оплачено); затвердження результатів укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій; затвердження результатів приватного розміщення акцій; затвердження звіту про результати приватного розміщення акцій; прийняття рішення про відмову від розміщення акцій; повернення внесків, внесених в оплату за акції, у разі незатвердження у встановлені законодавством строки результатів укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій органом емітента, уповноваженим приймати таке рішення, або у разі прийняття рішення про відмову від розміщення акцій; письмового повідомлення кожного акціонера, який має переважне право на придбання розміщуваних акціонерним товариством акцій, про можливість реалізації такого права та опублікування повідомлення про це в офіційному друкованому органі.

11.  Визначення уповноважених осіб банку, яким надаються повноваження: проводити дії щодо забезпечення реалізації акціонерами свого переважного права на придбання акцій, стосовно яких прийнято рішення про розміщення; проводити дії щодо забезпечення укладання договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій; проводити дії щодо здійснення обов’язкового викупу акцій у акціонерів, які реалізують право вимагати здійснення викупу банком належних їм акцій.

12.  Припинення повноважень членів Наглядової ради.

13.  Обрання нового складу Наглядової ради.

14.  Обрання голови Наглядової ради.

15.  Припинення повноважень членів Ревізійної комісії.

16.  Обрання нового складу Ревізійної комісії.

17.  Затвердження ціни обов’язкового викупу акцій.

З матеріалами, пов’язаним з порядком денним зборів, можна ознайомитись у банку (у відділі економічного аналізу та управління ризиками) в робочі дні з 10-00 год. до 16-00 год. Посадова особа, відповідальна за порядок ознайомлення акціонерів з документами – Яківчук О.Є., Голова Правління.

Для участі у зборах акціонерам необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу акціонера, для представників – доручення, оформлене згідно чинного законодавства та документ, що посвідчує особу.

Додаткову інформацію можна отримати: м.Київ, бульвар Івана Лепсе, 4, тел.:(044)351-10-91.

В.о. Голови Наглядової ради АТ «НК БАНК»                                            Наритник Т.М.

 

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Підказка

Якщо ви знайшли помилку, то виділіть її мишкою і натисніть Shift+Еnter. У вікні, що з'явиться, ви зможете відправити текст помилки, а також ваш варіант. З повагою,  адміністрація сайту.


 

БАНК ЗНАХОДИТЬСЯ В СТАНІ ЛІКВІДАЦІЇ

до 20 березня 2020 року включно

детальніше


Курс валют на 19.01.2017


Купівля 
Продаж   
Курс НБУ
USD 27.50 28.40 27.491865
EUR 29.20 30.40 29.317325
RUB 0.410 0.469 4,6452
* - встановити на 19.01.2017